آپتایم سرور | میهن مانیتور دسترس بودن سرور

سرویس آپتایم سرور در میهن مانیتور برای بررسی میزان آپتایم سرور های شما و مانیتور کردن سرور های کاربران بوده و کاربران  می توانند با عضویت سریع و آسان در میهن مانیتور با استفاده از پنل بسیار زیبا و پرکاربرد میهن مانیتور سرور های خود را  ایجاد نموده و برای هر کدام از سرور های خود پایشگر ایجاد نمایند و به تحلیل میزان آپتایم سرور های خود بپردازند.

 

آپتایم سرور در میهن مانیتور
آپتایم سرور میهن مانیتور

 

سیستم کاملا هوشمند ودقیق میهن مانیتور با استفاده از بروز ترین الگوریتم های برنامه نویسی به صورت لحضه ای سرور های شما را مانیتور می کنند بدون خستگی و بدون توقف ! و شما را در لحضه از وجود و یا پیش آمد هر گونه خطا و یا رخدادی مطلع خواهند کرد .

در قسمت تنظیمات ارسال هشدار در میهن مانیتور می توانید به آسانی تنظیمات افزودن شماره همراه ایمیل بات تلگرام و… را انجام دهید و در هنگام ایجاد پایشگر های سرور از هریک جهت دریافت رویداد های سرور خود استفاده نمایید .

میهن مانیتور افتخار دارد که سرور های کاربران خود را در بیش از 12 کشور در جهان رصد نموده و گزارشات دقیق هر یک را چه در قالب نمودار های گرافیکی زیبا و دقیق وچه به صورت فایل های PDF و قالب های تصویری به کابران خود ارائه نماید.

 جزئیات بیشتر درمورد تنظیمات ارسال هشدار در میهن مانیتور !