خرید یک سرویس جدید ، تمدید سرویس ویا ارتقای سرویس

برای خرید یک سرویس جدید ، تمدید سرویس ویا ارتقای سرویس خود در  میهن مانیتور  می توانید از یکی از روش های زیر اقدام نمایید .

  1. شما می توانید در صفحه اول پنل کاربری خود یا همان داشبورد همانطور که در تصویر مشاهده می کنید بر روی دکمه پلن ها و پکیج ها کلیک کنید.                                                                            
  2. یا می توانید از آیکون اعلان هشدار که در قسمت هدر و در بالای تمام صفحات در پنل کاربری خود مشاهده می کنید بر روی گزینه پلن ها و پکیج ها  کلیک نمایید . تا وارد صفحه ایجاد  و یا ارتقای پلن (سرویس)  خود شوید.

نکته :

با کلیک بر روی دکمه پلن ها و پکیج هادر صفحه داشبورد در پنل کاربری، مستقیم وارد بخش مشاهده و خرید سرویس ها می شوید. اما با کلیک بر روی آیکون اعلانات می توانید بسته های افزایشی را نیز مشاهده کنید و در صورت وجود سرویس برای شما نسبت به تمدید بسته های افزایشی نظیر پیامک اقدام نمایید .

پس از ورود به بخش مشاهده سرویس ها در  میهن مانیتور می توانید یکی از سرویس ها را متناسب با نیاز خود انتخاب نموده و برای حساب کاربری خود فعال نمایید .

 

 

نکته :

  • در صورت فعال نبودن سرویس قسمت سرور ها و تنظیمات ارسال هشدار برای شما  فعال نخواهد بود !
  • در صورتی که  سرویس هایی بالاتر از سرویس شما وجود داشته باشد شما می توانید سرویس خود را ارتقا دهید .
  • در حالت عادی قادر به تمدید سرویس خود می باشید.
  • در صورتی که فاکتور پرداخت نشده ای داشته باشید نمی توانید سرویس جدید فعال نمایید لازم است فاکتور قبلی لغو شده و یا پرداخت گردد.
  • برای خرید و یا فعالسازی سرویس ها و بسته های افزایشی  در میهن مانیتور می توانید از صفحه اصلی نیز اقدام نمایید.

Downgrade  :

  • در صورتی که تاریخ انقضای سرویس شما به پایان رسیده باشد امکان Downgrade سرویس شما فعال می شود و می توانید سرویس پایین تری انتخاب نمایید.
  • در صورتی که قصد Downgrade سرویس خود را دارید لازم است درنظر داشته باشید که تعداد پایشگر هایی  که درهمین سرویس تعریف کرده اید برابر و یا کمتر از تعداد پایشگر های مجاز در سرویس جدید باشد. ولذا هنگامی که سرویس شما منقضی می شود تمام پایشگر های شما به صورت خود کار به حالت تعلیق در خواهند آمد و شما هنگام تعریف  سرویس جدید می توانید به تناسب سرویس جدید  از پایشگر های قبلی فعال نمایید .

خرید یک سرویس جدید ، تمدید سرویس ویا ارتقای سرویس

 

 

از هم اکنون می خواهم سرویس جدیدم را فعال کنم !

این آموزش تا چه اندازه مفید بود؟

[تعداد: 3 میانگین: 5]