.قوانین میهن مانیتور.
faq

لطفا قوانین میهن مانیتور را با دقت مطالعه نمایید!

شرح خدمات

میهن مانیتور ارائه دهنده خدمات مانیتورینگ ( پایش ) وب سایت ، سرویس ها و سرورهاست ، مشترک این اجازه را می دهد تا میهن مانیتور با استفاده از مشخصات وارد شده توسط مشترک در سیستم بررسی های مربوط به در دسترس بودن سرویس ها را انجام دهد.

قوانین اصلی

ایجاد چند اکانت برای یک شخص یا شرکت تخلف است و میهن مانیتور اجازه عدم سرویس دهی به این مشترکین را دارد.
مشترک توافق می نماید از یک ایمیل کاربری معتبر استفاده نماید.
مشترک توافق می نماید اطلاعات کاربری خود را به اشخاص ثالت واگزار ننماید.

اطلاعات و حریم شخصی

مشخصات شخصی که توسط مشترک به میهن مانیتور ارائه می شود نزد میهن مانیتور محفوظ خواهد بود .
مشترک میبایست نهایت دقت را در نگهداری مشخصات کاربری خود در نظر بگیرد و در صورت ورود غیر مجاز و نفوذ به ناحیه کاربری که حتی ناشی از بی احتیاطی مشترک نباشد ، میهن مانیتور هیچگونه مسئولیتی را در خصوص هک و عواقب احتمالی نفوذ به سرورهای مشترک نمیپذیرد.
میهن مانیتور مسئولیتی نسبت به امنیت تبادل داده فی مابین مشترک و سرورهای خود ندارد.

ارتباط با مشترک

روش ارتباطی قابل استناد میهن مانیتور با خریدار، آدرس ایمیل خریدار و پاسخ به تیکت های پرتال پشتیبانی حساب کاربری ثبت شده خریدار در ناحیه کاربری خواهد بود.

قوانین مالی

میهن مانیتور در هر زمان اجازه افزایش یا کاهش قیمت ها را دارد و مشترک موظف است از دوره بعدی از قیمتهای جدید تبعیت نماید.
امکان برگشت هزینه در هیچ یک از سرویس های میهن مانیتور وجود ندارد.
در صورت عدم پرداخت هزینه در سر رسید میهن مانیتور اجازه فسخ سرویس دهی و پاکسازی سرویس مربوطه را دارد.

گارانتی

میهن مانیتور هیچگونه گارانتی صریح یا ضمنی در خصوص امنیت ، کارکرد صحیح و بی نقص و موارد مشابه ارائه نمی نماید و در صورت وجود هر گونه اختلال یا عدم امکان ارائه گزارش در یک بازه زمانی مشخص تلاش می نماید مراتب امر را چند ساعت قبل از اختلال اطلاع رسانی نماید مشترک توافق می نماید که امر اطلاع رسانی بسته به شرایط و امکانات ممکن است مقدور نباشد و مسئولیتی و هیچگونه گارانتی در این باره متوجه میهن مانیتور نخواهد بود و ارائه نخواهد شد.

سقف تعهدات

میهن مانیتور هیچگونه مسئولیت و تعهد مادی یا معنوی را نمی پذیرد و مشترک می پذیرد که حق و اجازه شکایت در خصوص سرویس دهی ، امنیت سرویس و یا هر مورد دیگری را ندارد و نخواهد داشت.

فورس ماژور

میهن مانیتور مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در صورت بروز شرایط فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، آتش¬سوزی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم و عدم امکان تهیه و تبادل ارز و سایر موردها که در قانون ایران جزء فورس ماژور محسوبند، ندارد. به هر حال در صورت بروز موارد فورس ماژور، میهن مانیتور تلاش خود را برای کاهش آثار آن(ها) معمول می دارد. موارد فورس ماژور شامل خریدار در رفع مسئولیت از ایفای تعهد زمان فورس ماژور نیز می شود.

تغییرات در قوانین

میهن مانیتور این اجازه را دارد که در هر زمان اقدام به تغییر یا اضافه نمودن بند به این قوانین نماید مشترک موظف است هر چند مدت یکبار بند های این بخش را از لحاظ تغییرات احتمالی بررسی نماید.

نحوه پذیرش قوانین

مشترک با درج علامت تیک در کادر مربع/مستطیل صفحه سفارش سرویس و یا عضویت در سایت میهن مانیتور، مواد قوانین را پذیرفته و ضرورتی به امضاء مستقل یا امضا ذیل قرارداد نمی¬باشد. میهن مانیتور نیز با ارائه قرارداد بصورت الحاقی، در عمل مفاد قرارداد را از پیش پذیرفته است.

آدرس میهن مانیتوررشت - سبزه میدان - ابتدای استاد سرا

پایشگر آپتایمinfo[at]mihanmonitor.com

پایشگر هاست 0133413 (داخلی 139)

  • میهن وب هاست
  • panelDomain
  • میهن وب دیزاین
  • میهن گرافیک