.سوالات متداول.
faq

در این بخش می‌توانید پاسخ به سوالات متداول مشتریان ما را بیابید. سوال را انتخاب، جواب را مشاهده کنید.

چگونه در میهن مانیتور ثبت نام کنم ؟
برای ثبت نام وارد سایت میهن مانیتور شده و در قسمت حساب کاربری بر روی دکمه می خواهم ثبت نام کنم کلیک کنید و بهمراه یک ایمیل معتبر سایر اطلاعات درخواستی را تکمیل نمایید و سپس با استفاده از ایمیلی که برایتان ارسال شده حساب کاربری خود را فعال نمایید.
چگونه برای حساب کاربری خود در میهن مانیتور اکانت تلگرام تعریف کنم ؟
برای فعالسازی اکانت تلگرام می توانید بعد از ثبت نام  در میهن مانیتور  به بخش ارسال هشدارها رفته و بر روی تب تلگرام کلیک کنید و سپس بر روی دکمه افزودن حساب تلگرام کلیک کنید تا ربات تلگرام به لیست مخاطبین تلگرام  شما اضافه شود و یا می توانید از یوزر نیم MihanMonitor_bot@  برای این کار استفاده نمایید و در نهایت با وارد نمودن نام کاربری و گذرواژه حساب کاربری خود در میهن مانیتور ربات تلگرام برای حساب شما فعال می شود . توجه داشته باشید که در صورت خروج از ربات و یا متوقف کردن ربات هشدار ها برای شما ارسال نمی شوند
چگونه ربات اسکایپ را برای حساب خود فعال کنم ؟
برای فعالسازی ربات اسکایپ برای حساب خود در میهن مانیتور ابتدا وارد حساب کاربری خود شده و سپس از بخش ارسال هشدار ها برروی تب اسکایپ کلیک کنید و سپس روی دکمه فعالسازی ربات اسکایپ کلیک کنید  تا ربات به لیست مخاطبین اسکایپ شما اضافه گردد و در نهایت با وارد نمودن نام کاربری و گذرواژه حساب کاربری میهن مانیتور ربات اسکایپ برای شما فعال می شود.   توجه داشته باشید هر حساب اسکایپ می تواند تنها بر روی یک حساب میهن مانیتور فعال باشد ! برای تغییر حساب اسکایپ اکانت قبلی را از پنل کاربری حذف نموده و سپس مجددا حساب دیگری را فعل نمایید.

آدرس میهن مانیتوررشت - سبزه میدان - ابتدای استاد سرا

پایشگر آپتایمinfo[at]mihanmonitor.com

پایشگر وبسایت 0133413 (داخلی 139)

  • میهن وب هاست
  • panelDomain
  • میهن وب دیزاین
  • میهن گرافیک